Contact

Neem contact op

Filip Debecker

Commercieel Ham & Bastogne

filip.debecker@lebeck.be

011 346 307

Eylem Unal

Planning

eylem.unal@lebeck.be

011 346 307

Tine Mondelaers

Boekhouding & Administratie

tine.mondelaers@lebeck.be

011 346 307

Guy Claude

Commercieel Bastogne

guy.claude@lebeck.be

061 213 921

Niels Heyligen

Aankoop, veiligheid & onderhoud

niels.heyligen@lebeck.be

011 346 307

Ruben Willekens

Commercieel Ham

ruben.willekens@lebeck.be

011 346 307

Kim De Smet

Planning

kim.desmet@lebeck.be

011 346 307

Contactformulier

Onze pallets zijn uit het goede hout gesneden. Daar kan je volledig op vertrouwen. Wil je een offerte aanvragen of krijg je graag vrijblijvend meer informatie? Vul dan onderstaand formulier in.

LeBeck bv

Poort West-Limburg 649
Truibroek 62 | BE 3945 Ham

BE 0453.551.214

T 00 32 11 346 307
F 00 32 11 403 105

LeBeck luxembourg srl

Zoning Industriel 1
Rue du Fortin 35 | BE 6600 Bastogne

BE 0422.874.072

T 00 32 61 213 921
F 00 32 61 217 216